Przejdź do treści

Części zamienne do Bizona

Oferujemy wyjątkowo bogaty wybór części zamiennych do Bizona. Mamy podzespoły do najpopularniejszych modeli, które wciąż cieszą się popularnością wśród użytkowników. Proponujemy części zamienne do Bizona Z050 (Z-50), modelu Bizon Z056 (Z-56) oraz modelu Z058 Rekord (Z-58 Rekord). Dzięki dostarczanym przez nas częściom zamiennym kombajny zbożowe Bizon naszych klientów mogą pozostać w pełni sprawne, i mimo upływu czasu doskonale wykonywać swoje zadania. Wśród dostarczanych przez nas podzespołów są zarówno elementy zastępujące zużywające się podczas normalnej eksploatacji, jak i takie, które trzeba wymienić, ponieważ często ulegają uszkodzeniom podczas prac polowych, np. ze względu na warunki terenowe. Mamy także części do Bizonów, które w oryginalnych maszynach podczas wieloletniej eksploatacji uległy korozji. Gwarantujemy, że kupowane u nas elementy charakteryzują się trwałością daleko przewyższającą oryginały.

Wszystkie produkowane przez firmę Akmet części zamienne do Bizonów są wykonane z wielką starannością i gwarantują pełną zgodność z katalogowymi danymi oryginalnych elementów. Za sprawą wykorzystywania przez nas materiałów wysokiej jakości i stosowania najnowocześniejszych procesów produkcyjnych oferowane przez nas części zamienne do najczęściej używanych modeli kombajnów Bizon pozwolą prowadzić prace polowe przez długi czas. Szczególnej uwadze naszych klientów polecamy dostępne u nas oblachowanie do Bizona Z050 (Z-50), Z056 (Z-56) oraz Z058 Rekord (Z-58 Rekord).

Oblachowanie do Bizona

Firma Akmet dostarcza oblachowanie do Bizona wykonane z blach stalowych wysokiej jakości. Elementy są wykonane zgodnie z oryginalnymi specyfikacjami i wzorowo pasują do modeli kombajnów, do których są dedykowane. Wśród naszego asortymentu klienci znajdą wszystkie potrzebne elementy. Sprzedajemy m.in. ściany i podłogi zbiorników ziarna, elementy boków kadłuba oraz osłony i pokrywy części roboczych. Znajdziecie u nas Państwo zarówno całe, gotowe podzespoły, np. osłony na chłodnice do Bizona Z058 Rekord (Z-58 Rekord), jak i zestawy, np. komplet osłony na chłodnicę do Z056 (Z-56) czy też poszczególne ich fragmenty, np. siatkowe drzwiczki osłony chłodnicy do Z056 Super (Z-56 Super).