Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Przyczepa polska AUTOSAN

Akmet produkuje burty do przyczep rolniczych Autosan z Sanoka. W naszej ofercie mamy burty do najpopularniejszych modeli przyczep rolniczych, m.in. D-35, D-46, D-47, D-50, D-55, D-732. Proponujemy zarówno burty standardowej wysokości 50 cm, jak i nadstawki o wysokości 34 lub 50 cm.

Burty do przyczep rolniczych Autosan – różne konstrukcje, jednakowo wysoka jakość
Wykonywane przez Akmet burty do przyczep rolniczych Autosan pasują do różnych produkowanych modeli. Mamy w asortymencie burty do wytwarzanej w Sanoku od 1969 D-35 czy D-50 montowanej od 1970 roku, a także do samowyładowczej D-45 z 1972 roku z ładownością 4,5 t czy D-55 wypuszczanej od 1978 roku wyposażonej w trójstronny kiper. W naszej ofercie znajdą też Państwo burty do najmłodszych przyczep z Sanoka, modelu D-732 z 1984 roku.

Oferowane burty do przyczep rolniczych Autosan produkowane przez Akmet są wytwarzane z dobrej jakości blachy stalowej trapezowej o standardowej grubości 1 mm i profili stalowych 50×50×2 mm. To optymalne połączenie zapewnia bardzo dobrą trwałość, odpowiednią sztywność i wytrzymałość mechaniczną przy obniżonej masie własnej elementów. Dla klientów, którzy poszukują sprzętu o jeszcze większej wytrzymałości, proponujemy burty do przyczep rolniczych Autosan wykonane z blachy o grubości 1,25 mm, a nawet 1,5 mm przystosowane do znacznie większych udarów i dających jeszcze wyższą sztywność całej konstrukcji.

Burty do przyczep rolniczych Autosan – sposób na renowację i modernizację
Dzięki oferowanym przez nas burtom do przyczep rolniczych Autosan różnych typów łatwo można we własnym zakresie wymienić uszkodzone fragmenty lub też wykonać częściową bądź kompleksową renowację. Dzięki temu, że produkowane przez nas burty do przyczep rolniczych są oparte na oryginalnych specyfikacjach Autosan, idealnie pasują do odpowiednich modeli. Nasze części są wykonywane z bardzo dobrej jakości blachy, starannie zespawane i zabezpieczone przed korozją, mogą więc być eksploatowane przez lata. Kupując u nas burty do przyczep rolniczych Autosan, przedłużasz żywotność posiadanego sprzętu i zyskujesz pewność spokojnej eksploatacji przez lata. Zakup i renowacja przyczepy rolniczej przy wykorzystaniu naszych produktów to ogromna oszczędność w porównaniu z kosztami zakupu nowej przyczepy.